• صفحه اصلى
  • اخبار دانشگاه
  • قابل توجه دانشجويان محترم - اعلام نحوه ثبت‌نام اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به دانشجویان دانشگاه

قابل توجه دانشجويان محترم - اعلام نحوه ثبت‌نام اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به دانشجویان دانشگاه

چاپ ایمیل

 

نحوه ثبت‌نام اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد

دستورالعمل اعلام زمانبندی ثبت‌نام اعطای تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت و بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد، دکتر مجید مشکینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با صدور دستورالعملی، زمانبندی ثبت نام اعطای تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت و بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان را اعلام کرد.

بر اساس دستورالعمل زمانبندی ثبت نام دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام در سامانه ساجد در نیمسال اول از پانزدهم مرداد ماه آغاز می‌شود و تا پانزدهم مهرماه ادامه دارد. شروع ثبت نام در این سامانه برای نیمسال دوم نیز از ۱۰ دی آغاز شده و ۱۰ اسفندماه پایان می‌یابد.

در این دستورالعمل آمده است که تسهیلات قرض الحسنه بانکی از طریق ثبت نام در سامانه Sajed.iau.ir توسط دانشجو و پس از طی تشریفات اداری و قانونی به حساب شهریه دانشجویان واریز می شود. دانشجویان می توانند کلیه روند اجرایی تا دریافت تسهیلات را از طریق سامانه مذکور پیگیری و مشاهده کنند.

 در این دستورالعمل تأکید شده است که کلیه مراحل تکمیل پرونده، افتتاح حساب و ارائه تضمین مربوطه باید توسط دانشجوی واجد شرایط انجام شود.