دکتر طاهری‌لاری تأکید کرد : بهبود و تغییر شرایط با عملکرد جهادی و تأمین بسترهای لازم

چاپ ایمیل

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی گفت: حضور نیروهای کارآمد به‌وی‍ژه در شرایط کنونی برای دانشگاه نعمت و سرمایه‌ای است که باید با عملکرد جهادی و سرعت‌دادن به برنامه‌ها و تهیه ابزارها و تأمین بسترهای لازم به سمت تغییر برای بهبود حرکت کنیم.

به گزارش روبط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، دکتر مسعود طاهری‌لاری در دیدار مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایت منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی با تبریک اعیاد شعبانیه و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای مدیران، کارکنان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی بر بهره‌گیری از توانمندی‌ها برای خدمت به‌ جامعه دانشجویان و دانشگاهیان تأکید و از خدمات خانواده دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر اعتلا و بالندگی دانشگاه قدردانی کرد.

وی با قدردانی از همدلی و هم‌افزایی مجموعه دانشگاهیان عنوان کرد: حضور نیروهای کارآمد به‌وی‍ژه در شرایط کنونی برای دانشگاه نعمت و سرمایه‌ای است که باید با عملکرد جهادی و سرعت‌دادن به برنامه‌ها و تهیه ابزارها و تأمین بسترهای لازم، به سمت تغییر برای بهبود حرکت کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از همکاران اداره‌کل ارزیابی و بازرسی خواست که در مسیر سرعت‌بخشیدن به تغییر با نظارت و دقت و نگاه حل مسئله، هشداردهنده و یاری‌گر مدیران استانی باشند.

جواد عارف مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایت منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی نیز با تبریک سال جدید و آرزوی توفیق روزافزون برای مدیران، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان بزرگ بیان کرد: با وجود شرایط کرونا و محدودیت‌های موجود، اداره‌کل نظارت و بازرسی در سال 99، نیمی از واحدها و مراکز استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی را ارزیابی کرده و با جمع‌آوری اطلاعات لازم از ظرفیت‌های موجود، آمادگی کامل در راستای همراهی و مساعدت با مسئولان استان را دارد.

مدیرکل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایت منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامی به همراه جمعی از کارکنان شاغل در این اداره‌کل، با دکتر طاهری‌لاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و مشهد دیدار کردند.