چهاردهمين نشست شوراي اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي برگزار شد

چاپ ایمیل

چهاردهمين نشست شوراي اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي با حضور دكتر طاهري لاري رئيس دانشگاه آزاد اسلامی استان ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي در اين نشست که به ميزباني واحد مشهد انجام شد از اقدامات اثرگذار و راهبردی مدیران و مسئولان روابط عمومی استان در جهت کسب رتبه اول جذب دانشجو در سطح کشور توسط واحد مشهد و قرار گرفتن دانشگاه آزاد استان در بین استان های برتر کشور به لحاظ جذب دانشجو قدردانی و بر ارتقای جایگاه روابط عمومی و ایفای نقش روابط عمومی ها در جایگاه استراتژیک دانشگاه و تحقق اهداف عالیه دانشگاه تاکید شد.

در ادامه هريك از مديران و مسئولان روابط عمومي واحدها و مراكز دانشگاه آزاد اسلامي استان خراسان رضوي به بيان اقدامات انجام شده در خصوص جذب دانشجو و موانع و مشكلات حوزه كاري خود پرداختند و راهکارهای لازم  را پیشنهاد دادند.

در این نشست، از مدیران و مسئولین روابط عمومی واحدها و مراکز آموزشی نیشابور و قوچان به جهت جذب از لحاظ تعداد دانشجو و کاشمر و سرخس به لحاظ درصد رشد نسبت به سال گذشته در جذب دانشجو ، تقدیر شد.

این نشست با حضور دكتر طاهري لاري رئيس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، حجت الاسلام مهدوی نسب رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان، دکتر ناطق گلستان معاون هماهنگی و رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان، جعفری مدیر کل حوزه ریاست دانشگاه آزاد استان و امیر خالقی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان و مشهد ، در مرکز رفاهی این دانشگاه برگزار شد.