دانشگاه آزاد اسلامی داعیه‌دار دانشگاه انقلابی است

چاپ

دکتر هاشمی در اجلاس مسئولان کانون‌های بسیج اساتید:

دانشگاه آزاد اسلامی داعیه‌دار دانشگاه انقلابی است

دکتر سیدمحمود هاشمی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی داعیه‌دار دانشگاه انقلابی است، گفت: در دوره تحولی، ساختار انقلابی در این دانشگاه شکل گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در دومین اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در مشهد مقدس برگزار شد، با اشاره به هدف برگزاری اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: هدف از برگزاری این اجلاس، تبیین نظریه نظام انقلاب در بیانیه گام دوم است. یکی از اهداف این نظریه، رسیدن به راهکارهای اجرایی و عملیاتی است.

دکتر هاشمی با اشاره به تشکیل دبیرخانه گام دوم در دانشگاه آزاد اسلامی پس از صدور بیانیه مهم مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: تشکیل این دبیرخانه خردادماه امسال به تصویب شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و سپس به تأیید رئیس دانشگاه رسید. این دبیرخانه در دفتر بسیج اساتید دانشگاه آزاد مستقر شد و براساس منشور تهیه شده، وظایف و مأموریت های خود را انجام خواهد داد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری کمیسیون های هفتگانه در دومین اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، تصریح کرد: بحث ها و چالش های مهمی در این کمیسیون های تخصصی مطرح شده که قرار است خروجی این کمیسیون ها تبدیل به کتاب شود تا بتوانیم به نوبه خود نظریه نظام انقلابی را پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی داعیه‌دار دانشگاه انقلابی است، گفت: در دوره تحولی دانشگاه آزاد اسلامی، ساختار انقلابی در این دانشگاه شکل گرفته است چرا که نظام انقلابی نیاز به کارگزاران انقلابی دارد و کارکرد و خروجی دانشگاه نیز باید در راستای اهداف انقلاب باشد.

دکتر هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: اگر به دنبال این هستیم که گام دوم انقلاب اسلامی محقق شود، باید جوشش انقلابی در همه بخش ها جریان داشته باشد. امیدواریم برگزاری چنین نشست هایی منجر به ارائه راهکارهای انقلابی در دانشگاه و خارج از دانشگاه شود.

انتهای پیام/