رونمايي از طراحي جديد سايت مركز خبر روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد

چاپ

رونمايي از طراحي جديد سايت مركز خبر روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد
طراحي جدید سايت مركز خبرروابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامي مشهد ، با هدف افـزایش کیفیت اطلاع رسانی، دسترسي آسان و سريع به اخبار ، ارتقاء نرم افزاری ، گرافیگی و بصری رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد، امير خالقي مدير روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد در اين باره گفت: با راه اندازی طراحي جديد سايت مركز خبر روابط عمومی ، این سایت وارد دوره جدید فعالیت حرفه ای خود شده است.
وي با بيان اينكه پس از گذشت بيش از 10 سال از راه اندازي اين سايت، در راستاي رفاه حال مراجعه كنندگان محترم و جذابيت بيشتر سايت تصميم بر آن شد تغييراتي در طراحي آن صورت پذيرد، افزود: با تلاش ، كوشش و همت متخصصين روابط عمومي دانشگاه و مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات و در جهت چيدمان و جانمايي آيكون ها و دسترسي آسان تر به اطلاعات و اخبار تغييراتي در فرمت كلي سايت بوجود آمد.
خالقي با اشاره به قابليت هاي طراحي جديد، اظهار داشت: اكنون علاوه بر دسترسي سريع و آسان به آخرين اخبار و رويدادهاي دانشگاه ، مي توان گزارش هاي تصويري به روز و آنلاين، انتصابات، مناقصه ها و مزايده ها را به راحتي مشاهده و در سريع ترين زمان به پرتال اساتيد، كاركنان و دانشجويان، آدرس دانشكده ها و شماره تلفن هاي آنها و ساير تلفن هاي دانشگاه ، ارتباط مستقيم با رياست دانشگاه، سامانه انتقادات و پيشنهادات ، ارتباط با شبكه هاي اجتماعي دانشگاه و ... دسترسي سريع و آسان داشت.
مدير روابط عمومي دانشگاه، معرفي موشن گرافيك هاي دانشگاه ، دسترسي سريع به آرشيو اخبار 10 سال گذشته ، ارتباط با لينك هاي ضروري دانشگاه و ... را از ديگر قابليت هاي طراحي جديد سايت روابط عمومي عنوان كرد.
خالقي گفت: سایت مركز خبر روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد از امروز به آدرس هاي :
http://iaumnews.ir و http://pr.mshdiau.ac.ir قابل دسترسي است.