• صفحه اصلى
  • اخبار دانشگاه
  • بيانيه بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي درمحکومیت به شهادت رساندن دانشمند هسته ای و معاون وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

بيانيه بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي درمحکومیت به شهادت رساندن دانشمند هسته ای و معاون وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

چاپ ایمیل

بسم الله الرحمن الرحیم
وَقَدْ مَكَرُوا مَكْرَهُمْ وَعِنْدَ اللَّهِ مَكْرُهُمْ وَإِنْ كَانَ مَكْرُهُمْ لِتَزُولَ مِنْهُ الْجِبَالُ (ابراهیم/46)
و آن ستمکاران بزرگترین مکر و مهمترین سیاست خویش را به کار بردند ولی مکر آنها پیش (قدرت و تقدیر) خدا (هیچ) است هر چند مکر (و سیاست) آنها به پایه‌ای باشد که کوهها بدان از جای کنده شوند.
بازهم اقدام تروریستی عاملان کوردل و وابسته به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی یکی دیگر از فرزندان توانمند جمهوری اسلامی ایرانی را از جمع ما ربود.
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت دکتر "محسن فخری زاده" دانشمند برجسته کشور به مقام معظم رهبری و آحاد مردم جامعه و با محکوم کردن این اقدام تروریستی اعلام می‌نماید که دشمنان این خاک بدانند که این اقدام بزدلانه نه تنها از توان دفاعی و هسته ای کشور نخواهد کاست بلکه از خون این شهید والا مقام ده ها دانشمند برجسته دیگر سربرخواهند آورد.
ما استادان بسیجی به نمایندگی از ملت بزرگ و انقلابی ایران از شورای عالی امنیت ملی و نیرو‌های مقتدر و مسلح کشور انتظار داریم با انتقامی سخت؛ پاسخی قاطع و پشیمان کننده به تروریست‌ها و حامیانشان داده و امنیت ملی ایران و همه آحاد مردم تامین گردد.
همچنین از دولت و مجلس شورای اسلامی انتظار داریم با تجدید نظر فوری در اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و بازرسی‌های فراتر از مقررات بین المللی بازرسان آژانس هسته‌ای راه جاسوسی و به خطر انداختن جان فرزندان عزیز ملت ایران و دانشمندان هسته‌ای کشورمان را برای همیشه مسدود کنند.


بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی