دکتر طاهری لاری: بسیج اساتید مشاور و یاری کننده دانشگاه در همه فعالیتها باشند

چاپ ایمیل

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد عنوان کرد:

بسیج اساتید مشاور و یاری کننده دانشگاه در همه فعالیتها باشند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد در جلسه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: اساتید بسیجی در همه عرصه ها و فعالیتهای دانشگاه، مشاور و یاری کننده باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی: دکتر مسعود طاهری ظهر امروز در جلسه شورای مرکزی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مشهد که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهردر اتاق شورا سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد، ضمن تبریک طاعات و عبادات و تبریک پیشاپیش عید سعید فطربه اساتید بسیجی، سالروز سوم خرداد را گرامیداشت و گفت: این روزیادآور همدلی، اتحاد، صبر و استقامت غیور مردان میهن است.

وی با اشاره به تعطیل‌شدن دانشگاه‌ها به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا؛ گفت: شرایط فعلی دانشگاه نیز همان اتحاد و همدلی و صبرو استقامت دوران دفاع مقدس  را می طلبد.

وی با تاکید براینکه بسیجی عمل کردن یعنی همین که همه به میدان بیایند، افزود: مدیران ما نیز باید مدیران شرایط سخت باشند که با تلاش و پشتکار از پس شرایط سخت مالی برآیند.
دکتر طاهری لاری اظهارداشت: یکی از دلایلی که برای انتصاب ها با بسیج اساتید مشورت می کنیم این است که مدیران توانمند و قوی انتخاب کنیم که در شرایط سخت مدیریت کنند.

حضور بیش از 90 درصدی دانشجویان در کلاسهای غیر حضوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد از حضور بیش از 90 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در کلاس های غیر حضوری این دانشگاه خبر داد وگفت : بیش از 75 درصد دانشجویان در سطح استان نیز در کلاسهای غیر حضوری مشارکت داشته اند.

وی با بیان اینکه اساتید نیز مشارکت 100 درصدی در برگزاری کلاسهای آموزشی غیر حضوری داشتند، اظهار داشت: علی الرغم برخی مشکلات اولیه، 75 درصد ازدانشجویان و اساتید از کیفیت برگزاری کلاسهای آنلاین غیر حضوری رضایت داشتند.

دکتر طاهری تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مشهد قبل از تاریخ بخشنامه سازمان مرکزی در خصوص برگزاری کلاس‏های مجازی، اقدامات لازم را برای ارتقای پهنای باند اینترنت انجام داد.

وی تشکیل کانال ها و گروه های ارتباطی برای پشتیبانی اساتید و دانشجویان توسط دانشکده ها و مدیران گروه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این فعالیتها باعث تسریع در برگزاری کلاسهای غیر حضوری توسط معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی و اداره کل فناوری اطلاعات شد.

دراین جلسه دکتر مصطفی رجایی پور رئيس بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي مشهد به ارائه گزارشی از فعالیتهای حوزه بسیج اساتید پرداخت و در خصوص برنامه های آینده آن توضیحاتی داد.