1

3

4

7

8

9

10

13

14

 

 

 

رضایتمندی بازرسان دانشگاه آزاد اسلامی از روند برگزاری مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

رضایتمندی بازرسان دانشگاه آزاد اسلامی از روند برگزاری مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
بازرسان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با بازدید از روند برگزاری مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از عملکرد این دانشگاه اعلام رضایت کردند.  

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، علیرضا فضائلی منش ناظر حراست مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و علیرضا طاهری نماینده ناظر مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بازدید از  روند اجرای مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و حضور در محل و پرسشگری از داوطلبین دکتری خراسان رضوی از عملکرد  این دانشگاه در روند اجرایی این آزمون اظهار رضایتمندی کردند.
علیرضا فضائلی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه برای اولین بار مصاحبه دکتری در سطح استانها برگزار می شود، گفت: نظم حاکم بر دو حوزه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد بیانگر برنامه ریزی دقیق و کامل و مدیریت مدبرانه در تمام سطوح است که این امر به وضوح قابل مشاهد است.
وی اطلاع رسانی کامل و به موقع به داوطلبان را از ویژگی های بارز این حوزه آزمون دانست و گفت: این امر باعث شده که از ائتلاف وقت های احتمالی پیشگیری شده و داوطلبان دچار سرگردانی نشده و با نهایت آرامش مصاحبه خود را انجام دهند.
وی ضمن قدردانی از تلاش های دکتر شیخ الاسلامی رئیس ستاد اجرایی فرآیند آزمون دکتری استان خراسان رضوی و سایر دست اندرکاران این حوزه،  تاکید کرد: رعایت تمام نکات و ملاحظات امنیتی برای برگزاری سالم و عادلانه این آزمون مد نظر ما است   که خوشبختانه تمام موارد در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد پیش بینی شده و آزمون فوق در امنیت کامل برگزار شد.
علیرضا طاهری نماینده ناظر مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی  نیز در ادامه؛ روند برگزاری مصاحبه دکتری در واحد مشهد را رضایت بخش خواند و گفت: با بررسی های متعدد و گفتگوهایی که با داوطلبان این حوزه داشتیم ، بلااستثناء تمامی مصاحبه کننده ها  از نظم حاکم بر فضای مصاحبه اعلام رضایت کردند که این امر ناشی از پتانسیل و توانمندی استان در برگزاری مصاحبه دکتری است .

لينك هاي مرتبط

 

Soroush-Logo-LimooGraphic

 

 

21

22