1

3

4

7

8

9

10

13

14

 

 

 

استقبال خوب داوطلبان از مصاحبه دکتری تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
 استقبال خوب داوطلبان  از مصاحبه دکتری تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی/  استفاده از اساتید متعهد و متخصص با مرتبه علمی بالا در فرآیند مصاحبه
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از استقبال خوب داوطلبان از مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی خبر داد و گفت: تفویض اختیار در برگزاری مصاحبه دکتری به استانها از سیاست های خوب و برجسته دانشگاه آزاد اسلامی است که امسال برای اولین بار  در این دانشگاه رخ داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دکتر رضا اشرف زاده در رابطه با روند برگزاری مصاحبه دکتری خراسان رضوی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به خبرنگار آنا گفت: برگزاری مصاحبه دکتری در استانها علاوه بر تفویض اختیار به استانها به هر داوطلب فرصت مصاحبه در چند محل داده می شود.
 وی با بیان اینکه خوشبختانه شاهد استقبال خوب داوطلبان  از مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی طی این چند روز بوده ایم، اظهار داشت: مصاحبه های دکتری با نظارت کامل و دقیق در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد و در فرآیند مصاحبه نیز از اساتید متعهد و متخصص با مرتبه علمی بالا استفاده شد.
 دکتر اشرف زاده  افزود: مصاحبه دکتری در 73 گروه شامل40 گروه در رشته های علوم انسانی و مابقی در سایر رشته ها در دو حوزه مجتمع علوم انسانی و دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد، بطوریکه در برخی رشته ها بدلیل جمعیت بیشتر در بیش از یک کارگروه روند مصاحبه انجام  گردید.  
وی با بیان اینکه مصاحبه دکتری که از 23 تیرماه در واحد مشهد کارخود را آغاز کرده است بعد از ظهر امروز در حالی  بکارخود پایان می دهد، که داوطلبین جا مانده از فرآیند  مصاحبه  تاساعت 18 امروز (دوشنبه 26 تیرماه) وقت دارند در این آزمون شرکت کنند.

لينك هاي مرتبط

 

Soroush-Logo-LimooGraphic

 

 

21

22