1

3

4

7

8

9

10

13

14

 

 

 

دکتر شیخ الاسلامی خبر داد: دوشنبه 26 تیرماه زمان مجدد مصاحبه دکتری برای غایبان

دکتر شیخ الاسلامی خبر داد:
دو شنبه 26 تیرماه زمان مجدد مصاحبه دکتری برای غایبان / رضایت مندی داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی / تقدیر شیخ الاسلامی از تلاش های عوامل ستادی و اجرایی  
دکتر شیخ الاسلامی گفت : براساس  برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و به‌ منظور رفع دغدغه‌های آن دسته از داوطلبین مصاحبه دکتری که به دلیل تداخل در جلسات مصاحبه در سایر استان‌ها، امکان حضور به ‌موقع را نداشته‌اند؛ آخرین روز این بازه زمانی به متاخران اختصاص داده می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد،دکتر عباس شیخ الاسلامی رئیس ستاد اجرایی فرآیند آزمون دکتری استان خراسان رضوی با بیان اینکه پذیرش و مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از روز جمعه 23 تیرماه آغاز شده است و تا 26 تیرماه ادامه دارد، اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و به‌منظور رفع دغدغه‌های آن دسته از داوطلبانی که به دلیل تداخل در جلسات مصاحبه در سایر استان‌ها امکان حضور به‌موقع را در دانشگاه آزاد اسلامی را نداشته اند، امروز دوشنبه 26 تیرماه و آخرین روز برگزاری مصاحبه به متاخران اختصاص می یابد.
وی در رابطه با برگزاری مصاحبه دکتری در واحد مشهد اظهار داشت : با واگذاری مصاحبه دکتری به استانها، از  یک ماه و نیم قبل جلسات سیاست گذاری و توجیهی با عوامل و مدیران اجرایی و همچنین مدیران تیم‌های مصاحبه‌کننده برگزار شد که نتایج آن برنامه‌ریزی صحیح، اطلاع‌رسانی به‌موقع و برخورد شایسته عوامل اجرایی و تیم‌های مصاحبه‌کننده در طی برگزاری مصاحبه و در نهایت موفق بودن برگزاری مصاحبه دکتری در واحد مشهد بود.
رئیس ستاد اجرایی فرآیند آزمون دکتری استان خراسان رضوی با قدردانی از تلاش‌های عوامل ستادی و اجرایی در واحد مشهد و همکاری رؤسا و اعضای هیات علمی واحدهای استان، در اجرای هرچه بهتر این برنامه، این موفقیت را حاصل کار تیمی هیات رئیسه دانشگاه، روسای دانشکده ها، سرگروهها وغیره دانست .
دکتر شیخ الاسلامی با بیان اینکه آزمون مصاحبه دکتری استان خراسان رضوی در  کلیه رشته های علوم انسانی در مجتمع علوم انسانی و مابقی رشته ها در دانشکده فنی مهندسی واحد مشهد در حال برگزاری است،اظهار داشت: کلیه مسائل امنیتی و کنترلی بطور دقیق و با نظارت کامل انجام می شود، بطوریکه در بعضی موارد مانند احراز هویت در سه مرحله بدو ورود، توسط منشی و سرگروه صورت می گیرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی  به بازدید خود از روند اجرای مصاحبه دکتری در دو حوزه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد اشاره کرد و گفت:  اجرای مصاحبه های دکتری در این دانشگاه با برنامه ریزی دقیق همچنان  در حال اجرا است و با استفاده ازاساتید قوی  استان و مشهد،  گروه های مصاحبه کننده به طور منظم در تمام رشته ها در حال انجام مصاحبه هستند .
وی با تاکید بر اینکه استانی شدن فرایند مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی رخدادی است که امسال برای اولین بار در این دانشگاه صورت گرفته است، اظهار داشت : بر اساس ارزیابی روابط عمومی دانشگاه و نظر سنجی از پذیرفته شدگانی که در روزهای اول و دوم مصاحبه دکتری انجام شده، برگزاری مصاحبه  با رضایت اکثر داوطلبان مواجه شده است .
دکتر شیخ الاسلامی افزود: اطلاع‌رسانی همه‌جانبه و به هنگام اخبار از طریق طراحی پرتال و سایت روابط عمومی واحد مشهد و پاسخگویی به سئوالات داوطلبان با کمک معاونت آموزشی دانشگاه و سایر منابع اطلاع رسانی از مواردی است که نقش موثری در رضایت مندی داوطللبان ایجاد نمود.
  رئیس ستاد اجرایی فرآیند آزمون دکتری استان خراسان رضوی  با اشاره به استقبال نسبتا خوب دعوت‌شدگان به مصاحبه دکتری خراسان رضوی از سعه صدر داوطلبان قدردانی کرد و گفت: در پذیرش دکتری دانشگاه آزاد اسلامی، 50 درصد نمره به آزمون کتبی و 50 درصد به مصاحبه اختصاص داده شده که  50 درصد مصاحبه،  مربوط به رزومه، مقالات، کتب و سایر مستندات  و مصاحبه علمی است.
دکتر شیخ الاسلامی تصریح کرد: در برگزاری مصاحبه دکتری خراسان رضوی 500 نفر از پرسنل دانشگاه شامل 300 عضو هیات علمی و 200 نفر از عوامل اجرایی در 73 گروه(40 گروه در رشته های علوم انسانی و مابقی در سایر رشته ها ) همکاری داشتند.
وی در خاتمه از اعتماد مسئولین دانشگاه و واگذاری مصاحبه دکتری به استانها قدردانی کرد وبرگزاری موفق مصاحبه دکتری در استانها را ناشی از پتانسیل و توانمندی بالای استانها دانست.

لينك هاي مرتبط

 

 

 

21

22