1

7

4

8

9

10

22 

 

اعطای 3 میلیارد تومان بن دانشجویی خرید کتاب به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

در جلسه هیات رئیسه مصوب شد:
اعطای 3 میلیارد تومان بن دانشجویی خرید کتاب به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
یکصد و چهل و چهارمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده در ابتدای این جلسه با تبریک میلاد پیامبر ختمی مرتبت حضرت محمد (ص) و میلاد امام جعفر صادق(ع) گفت: پیامبر عزیز اسلام مهمترین موضوع عالم بشریت است و امیدوارم هرچه سریعتر زمینه واقعی وحدت امت اسلامی فراهم شود.
دکتر میرزاده همچنین ضمن بزرگداشت روز بصیرت و دفاع از ولایت، میلاد حضرت مسیح (ع) را به تمام خانواده دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی مسیحی دانشگاه تبریک گفت.
وی در ادامه با اشاره به مشکلات واحد امارات ، از هیأت رئیسه خواست که برای مشکلاتی که واحدهای برون مرزی دانشگاه بالاخص واحد امارات دارند، با هم اندیشی راه حل هایی ارائه دهند.
همچنین در این جلسه دکتر عباسپور گزارشی در خصوص وضعیت واحد علوم و تحقیقات ارائه داد و مقرر شد موضوع استفاده از ظرفیت هیأت علمی این واحد در واحدهای دیگر و مسائل مرتبط با توسعه کیفی در کمیسیون تخصصی شماره یک هیأت رئیسه مطرح شود. همچنین مقرر شد ساختمان آموزشی در دست احداث این واحد حداکثر ظرف مدت یک ماه به بهره برداری برسد.
دکتر کشاورزی رئیس واحد الکترونیک دانشگاه نیز گزارشی از فعالیت های این واحد ارائه داد و مقرر شد با این واحد برای اجرای مصوبات و برنامه های ارائه شده، همکاری لازم و جدی صورت گیرد و پیشنهادات و درخواست های واحد با اولویت بررسی شود.همچنین برای پذیرش دانشجو در رشته مطالعات خانواده نظیر بهداشت کودک، آئین همسرداری و ... در مقاطع مختلف برای خانواده ها با هماهنگی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی برنامه ریزی شود.
مصوبات جلسه:
در این جلسه گزارش کمیسیون شماره 3 هیأت رئیسه توسط دکتر احسانی ارائه و مقرر شد موضوعات مرتبط با کارکنان واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی، در شورای اداری مالی سازمان مطرح و تصمیمات لازم اخذ شود.
همچنین نامه معاونت پزشکی دانشگاه درخصوص آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی عمومی از داوطلبان در آزمون ورودی دستیاری سال 1395 مطرح و تصمیمات لازم اخذ شد.
در این جلسه مصوب شد درخصوص نظارت و ارزیابی واحدهای دانشگاه و نیز بازنگری سرفصل های دروس مختلف، برنامه ریزی های لازم انجام شود.
همچنین مقرر شد در خصوص رشته محل های مورد نیاز واحد امارات بررسی لازم صورت گیرد و خدمات پزشکی از جمله دندان پزشکی در این واحد توسعه یابد و اعطای وام به کارکنان و اعضای هیات علمی این واحد نیز در دستور بررسی قرار گیرد.
برپایی غرفه حفظ و توسعه زبان و ادبیات فارسی در سالن دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه کتاب
همچنین گزارش کمیسیون شماره 2 هیات رئیسه توسط دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در خصوص برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال 1395 و جمع بندی پیشنهادهای ارائه شده در خصوص طرح ایجاد مراکز دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح و مقرر شد فضای سالن دانشگاه در نمایشگاه کتاب از 700 متر در سال گذشته به 2000 متر افزایش یابد و به صورت استانی تقسیم بندی شود.
در این جلسه بنا به پیشنهاد معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مقرر شد مبلغ 3 میلیارد تومان برای بن های دانشجویی خرید کتاب در نظر گرفته شود. همچنین بودجه ای برای تجهیز کتابخانه های خوابگاه ها از محل بودجه فرهنگی تخصیص و به خرید کتاب های متناسب فرهنگی و اجتماعی تعلق گیرد.
در این جلسه همچنین تصویب شد در سالن دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه بین المللی کتاب، غرفه حفظ و توسعه زبان و ادبیات فارسی توسط معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برپا شود.

لينك هاي مرتبط

 102