1

7

4

8

9

10

22 

 

دیدار سرزده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با دانشجویان واحد مشهد

دیدار سرزده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با دانشجویان واحد مشهد

دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی پس از حضور در هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، با حضور در نماز جماعت مسجد جامع این واحد، به صورت سرزده با دانشجویان دیدار و گفتگو کرد و سپس در مرکز بسیج دانشجویی با اعضای بسیج دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده با حضور در جمع صمیمی دانشجویان بسیجی واحد مشهد، بسیج دانشجویی را جایگاهی برای توسعه همزمان علم و ایمان عنوان کرد و گفت: بسیج پرچمدار توسعه همزمان علم و ایمان است و این عنوانی است که با دانشگاه آزاد اسلامی سنخیت دارد؛ دانشگاه آزاد اسلامی یعنی جایی برای توسعه علم و آزاد اندیشی و حریت و اسلامیت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با یادآوری خاطرات دوران دانشجویی خود و فعالیت های تشکل های دانشجویی در دانشگاه مشهد، گفت: با توجه به محدودیت هایی که در آن زمان برای دانشجویانی که در تشکل ها فعالیت می کردند وجود داشت، با رمز اتحاد و هدف مشترک پیروزی و همچنین با هدایت های مقام معظم رهبری در مشهد، توانستیم با انقلاب همراه شویم.

بسیج باید محور انسجام دانشجویی باشد

دکتر میرزاده تاکید کرد: بسیج دانشجویی به عنوان یک نهاد مقدس، باید محور وحدت بین اساتید و دانشجویان باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی درخصوص فعالیت انجمن ها و تشکل های دانشجویی عمل می کند، گفت: بخشنامه ای هم که در 16 آذر سال 1392 ابلاغ شد، بر اساس حمایت از همه تشکل های دانشجویی بوده و هست.

دکتر میرزاده به اهداف مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج دانشجویی اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان، یکی از دستاورد های انقلاب اسلامی ایران است که از سرمایه مردم پدید آمده و بسیج دانشجویی می تواند در راه توسعه علمی، فناوری، اقتصادی و فرهنگی، مدیریت دانشگاه را همراهی کند.

رییس بزرگترین دانشگاه حضوری جهان با بیان اینکه هیچ نگاه محدود کننده ای در رابطه با بسیج دانشجویی وجود ندارد، گفت: از روسای دانشگاهها خواسته ایم جلساتی را با مسئولان بسیج های دانشجویی برگزار و در چهارچوب قانون با آنها همکاری کنند. دانشجویان می توانند در صورت مشاهده هرگونه عدم همکاری یا تخلف، گزارشات خود را به ایمیل اینجانب به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

شایان ذکر است در این دیدار دوستانه که در محل بسیج دانشجویی واحد مشهد انجام شد، حجت الاسلام احمری (رییس بسیج اساتید) و سلطانی (رییس بسیج دانشجویی)، مطالبات خود را در حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کردند.

در پایان این دیدار، اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، لوح تقدیری را به دکتر میرزاده اهدا کردند.

لينك هاي مرتبط

 102