برگزاری همایش سراسری معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

Portal Info
Travel
برگزاری نخستین همایش سراسری معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی/ جایزه «آیت الله بروجردی و شیخ محمود شلتوت» اهدا می شود
دکتر طه هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نخستین همایش سراسری معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی (همزمان با هفته وحدت) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر طه هاشمی گفت: این همایش روز سه شنبه 16 دی ماه با سخنرانی آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیأت موسس و دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آغاز و روز پنجشنبه با سخنرانی حاج سیدحسن خمینی در مرقد مطهر امام خمینی (ره) پایان خواهد یافت.
طه هاشمی با اشاره به تجلیل از مولفین و پدیدآورندگانی که طی 32 سال حیات دانشگاه آزاد اسلامی، به وحدت شیعه و سنی پرداخته اند، اظهار داشت: جایزه وحدت شیعه و سنی، به نام علمای برجسته شیعه و سنی، جایزه «آیت الله بروجردی و شیخ محمود شلتوت» نامگذاری شده است.
طه هاشمی افزود: بناست این جایزه هرساله به فعالان حوزه وحدت شیعه و سنی اهدا شود که امسال در همایش سراسری معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، جایزه سفر به مصر به 3 نفر از برگزیدگان اهدا می شود.
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در روز افتتاحیه این همایش، رونمایی از قرآن به خط شکسته نستعلیق، رونمایی از فرهنگ نامه هنر و ادب آئینی و همچنین رونمایی از اطلس مساجد انجام خواهد شد.