برگزاری نخستین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی

Portal Info
Travel

نخستین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در مشهد  برگزار گردید
جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار درسطح دانشگاه در سالن اجتماعات هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان بزرگ در مشهدمقدس برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد : عبدالمجید حلمی نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی  ضمن خیر مقدم  به میهمانان این جلسه بویژه دکتر طه هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر حکمت مدیر کل برنامه ریزی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ، آیت ا.. معصومی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی افزود : معتقدم اگر در بحث فرهنگ قوی باشیم بسیاری از مشکلات حل می شود .
وی با انتقاد از اینکه در حوزه فرهنگی برنامه ریزی خوبی نداشته و درست هزینه نکرده ایم اظهار داشت : از آنجائیکه ارتقاء فرهنگی دغدغه مقام معظم رهبری است ، کلیه بخش های دانشگاه بایستی دست به دست هم داده و درجهت رفع آن تلاش نمایند  .
حلمی با اشاره به اینکه  بسیاری از مشکلات ما به فرهنگ بر می گرد تصریح کرد : با رعابت مسائل فرهنگی مسائل اقتصادی که رابطه مستقیمی با مسائل فرهنگی دارد ، حل می شود .
نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی  در ادامه با اشاره به آیه هایی از قرآن افزود : در این آیات ، خداوند به اهل کتاب این نوید را داده  که درهای آسمان و زمین و برکات آن برای کسانیکه به دستورات الهی عمل می کنند ، گشوده می شود.
آیت ا.. معصومی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی نیز در این مراسم با بیان اینکه خداوند رحمان است بر ترحم افراد نسبت به یکدیگر تاکید کرد و گفت : از رحمت به یکدیگر غافل نشوید .