پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی نتیجه مدیریت توانمند و خوب در تمامی این سالها است

Portal Info
Travel
آیت الله شهرستانی در ديدار با رياست دانشگاه آزاد اسلامى :
پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی نتیجه مدیریت توانمند و خوب در تمامی این سالها است
آیت الله العظمی شهرستانی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی امروز یکی از دانشگاه های معتبر دنیا است، تاکید کردند: بدون شک یکی از دلایل موفقیت دانشگاه آزاد  اسلامي در تمامی این سالها مدیریت و توجه به این مقوله مهم بوده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تنی چند از اعضای هیات رئیسه و مسئولان این دانشگاه در سفر به شهر مقدس قم با حضور در بیت شریف آیت الله العظمی شهرستانی نماینده و داماد آیت الله سیستانی با این مرجع عالیقدر شیعیان دیدار کرد.
آیت الله شهرستانی در این دیدار و پس از شنیدن گزارش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از فعالیت ها و برنامه های این دانشگاه فرمودند: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که به دست آیت الله هاشمی رفسنجانی ایجاد شد و امروز به یکی از مراکز بزرگ و معتبر دانشگاهی در سطح جهان تبدیل شده است.
گرچه عده ای در مقابل فعالیت های این دانشگاه سنگ اندازی کردند اما دانشگاه در مسير تعالی خود گام بر خواهد داشت
ایشان افزودند: اگرچه این دانشگاه در طول سی سال از عمر خود مشکلاتی را داشته و عده ای در مقابل فعالیت های این دانشگاه سنگ اندازی کردند ولی به طور حتم این دانشگاه در مسير تعالی خود گام بر خواهد داشت و جریان مخالفان آن به نتیجه نخواهند رسید.
آیت الله شهرستانی در ادامه با تاکید بر اهمیت مدیریت در جهان امروز و پیشرفت در علم و دانش تصریح کردند: این که امروز دنیا غرب در دانش و تکنولوژی به این حد رسیده و دنیای اسلام در این مسیر در بخش هایی در جا زده است ناشی از بی توجهی به علم و همچنین موضوع مدیریت است.
ایشان با بیان اینکه قوم یهود تنها با 30 میلیون جمعیت تمامی اقتصاد دنیا را در دست گرفته است، فرمودند: کشورهای اسلامی و به صورت خاص ایران با این همه امکانات و استعداد باید به جایگاه رفیع و بلند در علم و دانش دست یابد زیرا تمامی لوازم و امکانات را دارد.
دانشگاه آزاد اسلامی نمونه موفق برای تشریح اهمیت موضوع مدیریت در پیشرفت است
این مرجع عالیقدر تاکید کردند: متاسفانه  امروز در جامعه ما فرهنگ حذف و یا قانون حذف نهادینه شده است و تمامی افراد در هر موقعیت و جایگاهی تنها به دنبال حذف طرف مقابل خود هستند که این موضوع آسیب های بسیاری را به کشور تحمیل کرده است.
ایشان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی نمونه موفق برای تشریح اهمیت موضوع مدیریت در پیشرفت است، فرمودند: اگر دانشگاه آزاد اسلامی بدون اتکا به بودجه دولتی به موفقیت های بزرگی دست یافته است نتیجه مدیریت خوب و توانمند در تمامی این سالها است.
آیت الله العظمی شهرستانی در پایان تاکید کردند: به لطف یاری خداوند متعال و همت مدیران و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر تعالی خود حرکت خواهد کرد و به اهداف بزرگ و مبارک خود خواهد رسید.