1

7

4

8

9

10

22 

 

راه‌اندازی مراکز نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های مرزی

دکتر نگاهداری خبر داد
راه‌اندازی مراکز نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های مرزی
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از راه‌اندازی مراکز نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های مرزی با هدف صادرات محصولات دانش‌بنیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از راه‌اندازی مراکز نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های مرزی خبر داد و گفت: به همین منظور تفاهم‌نامه‌ای با مؤسسه دانش بنیان برکت به منظور راه اندازی مراکز توسعه فناوری و نوآوری در مناطق مرزی و کم برخوردار در راستای توسعه اشتغال دانش بنیان و صادرات محصولات دانش بنیان به امضا رسید.
وی افزود: براساس این تفاهم نامه دو طرف در گام نخست حداقل در یکی از شهرستانهای ۹ استان خوزستان، کردستان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، کرمانشاه، لرستان و همچنین دو استان کرمان و چهارمحال بختیاری مراکز نوآوری راه اندازی می کنند.
دکتر نگاهداری اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی با اختصاص فضاهای موجود خود و حمایت مدیریتی و راه اندازی شرکت های نوپا در این پروژه سهیم خواهد بود. موسسه دانش بنیان برکت نیز متعهد شده با طراحی و اجرا و همچنین سرمایه گذاری در شرکت های نوپا در راه اندازی این مراکز مشارکت کند. امید است در اولین فرصت به تدریج این مراکز در سال ۹۸ راه اندازی شود.

لينك هاي مرتبط

 102