1

7

4

8

9

10

22 

 

جشن گراميداشت روز پرستار در بيمارستان آريا برگزارشد/ تجليل از پرستاران

با حضور دکتر سروري مجد
جشن گراميداشت روز پرستار در بيمارستان آريا برگزارشد/ تجليل از پرستاران
همزمان با خجسته سالروزميلاد با سعادت حضرت زينب (س)، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد با حضور در بيمارستان آريا دانشگاه ضمن تبريك روز پرستار به پرستاران بیمارستان آریا واحد مشهد، از اين بيمارستان بازديد بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي خراسان رضوي : دكتر علي سروري مجد در مراسم جشني كه به همين مناسبت در سالن اجتماعات اين بيمارستان برگزار شد؛ به معني كلمه رحمان در آيه بسم الله الرحمان الرحيم اشاره كرد و گفت: صفت رحمان اشاره به رحمت عام خدا دارد که شامل همه بندگان مي شود و حضرت زينب (س) نيز با برخورداري از اين صفت بهترين الگوي محبت و مهرباني و ايثار هستند.
وي حضرت زينب(س) را آينه تمام نماي پروردگار دانست و اظهار داشت: با الگو قرار دادن اين شخصيت مي توانيم به نورانيت و تعالي برسيم.  
دكتر سروري مجد افزود: پرستاران و پزشكان نيز با خدمتي كه به بيماران مي كنند اين صفت را در وجود خود نهادينه كرده و با رشد خود به خدا نزديك تر مي شوند.
در ابتدای این مراسم دکتر محمد قیطاقی رييس بيمارستان آريا واحد مشهد نيز در جمع مسئولين ، پزشكان و پرستاران اين بيمارستان روز پرستار را تبریک گفت و با ارائه گزارشی به بيان برنامه هاي بیمارستان آريا پرداخت.
وي با بيان اينكه بيمارستان آريا فعاليت خود را از سال 48 آغاز كرده است، اظهار داشت: اكنون اين بيمارستان با برخورداري بيش از 6 هزار متر مربع زيربنا، 100 تخت بستري، 10 بخش بستري، 240 كادر غير پزشكي، 134 كارمند استخدامي و 120 نيروي شركتي در حال فعاليت است.
دكتر قيطاقي با اشاره به اينكه بيمارستان آريا دانشگاه آزاد اسلامي مشهد در ارزشيابي مراكز درماني دانشگاه علوم پزشكي  مشهد درجه يك مثبت شناخته شده است، تصريح كرد: ارتقاء مستمر كيفيت خدمات، ارتقاء سطح ايمني بيمار و مديريت خطر، ارتقا سطح آموزش و فعاليتهاي پژوهشي و ارتقاء سلامت جامعه از اهداف اين بيمارستان است كه براي دستيابي به اين آنها تلاش مي كنيم.
رئيس بيمارستان آريا واحد مشهد از دو برابر شدن تعداد بيماران گردشگري سلامت در اين بيمارستان خبر داد و گفت: طي نه ماهه گذشته امسال تعداد 500 بيمار نسبت به سال قبل افزايش يافته است كه بيشتر آنان را گردشگران سلامت تشكيل مي دهند.
وي؛ برون سپاري بخش طب تصويري و بخش تغديه و آشپزخانه و اخذ مجوز بخشض هاي icu, Nicu را از طرح هاي در دست اقدام برشمرد و گفت: توسعه مديريت منابع انساني، بهينه سازي فضاهاي فضاهاي فيزيكي موجود ، رفع كمبودها و جايگزين نمودن تجهيزات پزشكي مورد نياز و ...  از برنامه هاي عملكردي سال 97 است.
در این مراسم از 10 نفر از پرستاران بيمارستان آريا و سه نفر از پرستاراني كه به درجه بازنشستگي نائل آمدند، تقدير بعمل آمد.

لينك هاي مرتبط

 102