1

7

4

8

9

10

22 

 

حجت الاسلام قرائتی؛ علم باید به اخلاق ومهارت گره بخورد

حجت الاسلام قرائتی در دومین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه
علم باید به اخلاق ومهارت گره بخورد  
حجت الاسلام قرائتی تاکید کرد: علم باید به اخلاق ومهارت گروه بخورد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور در مراسم افتتاحیه دومین دوره آموزشي تشكيلاتي حيات طيّبه در حرم مطهر رضوی با تاکید براینکه ، همه افراد باید در کنار تحصیل ، مهارت بیاموزند، اظهار کرد: متاسفانه  درسهایی که در مدرسه و دانشگاه تدریس می شود تنها کسب اطلاعات است و مهارت را نمی آموزد.
وی با بیان اینکه هر شخصی برای دریافت مدارک دانشگاهی تلاش می کند باید  در کنار آن کسب مهارت کند، تصریح کرد: کسی که مهارت ندارد شغل ندارد و نداشتن شغل، به بی پولی، ازدواج نکردن و نداشتن فرزند و مسکن منجر می شود و همین امر باعث به فساد کشیدن جوانان و یا افسردگی آنان می شود.
وی با بیان اینکه فرهنگ ما همان اخلاق ماست ، گفت: بنابراین اخلاق فرهنگ است نه مدرک .
حجت الاسلام قرائتی با بیان اینکه شما دانشجویان نخبه باید اهل تحول باشید، اظهار کرد: برخی اوقات انجام کاری پول نمی خواهد بلکه همت عالی می خواهد که از برخی چیزها مثل شهوت،خواب و شکم بگذریم تا رشد و پیشرفت برسیم.
دومین  دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در حرم مطهر رضوی در حال برگزاری است و  تا 26 مهرماه  ادامه دارد.
در این مراسم سردار یعقوب نظری فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام ،معاونین و روسای دانشگاههای خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی مشهد حضور داشتند.

لينك هاي مرتبط

 102