1

7

4

8

9

10

22 

 

دکتر طاهری؛ هدف دوره آموزشی حیات طیبه افزایش بصیرت و معرفت بر مبنای آموزه های دینی است

به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد آغاز بکار کرد
دومین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه در حرم مطهر رضوی / رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی افزایش بصیرت و معرفت بر مبنای آموزه های دینی را مهمترین هدف دوره آموزشی حیات طیبه بیان کرد.
 دومین دوره آموزشي تشكيلاتي حيات طيّبه که صبح امروز در حرم مطهر رضوی آغاز بکار کرد تا 26 مهرماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دکتر مسعود طاهری رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی  در مراسم افتتاحیه این دوره که با حضور دانشجویان فرهنگی و تشکل های سیاسی اسلامی سه استان خراسان شمالي ، رضوي و جنوبي برگزار می شود، افزود: دراین دوره دانشجویان از عناوين مختلف درسي و كارگاههاي متعدد با حضور  اساتید بنام کشوری بهره مند می شوند.
وی؛  افزایش بصیرت و معرفت بر مبنای آموزه های دینی را از اهداف مهم این دوره برشمرد و  ارتقای تفکر دینی، روحیه پرسشگری و تعمیق و آگاهی‌های معرفتی و سیاسی دانشجویان و تبیین مطالبات مقام معظم رهبری در عرصه دانشگاه را از اهداف دیگر این دوره عنوان کرد.
دکتر طاهری تصریح کرد : حدود 300 دانشجو در این اردوی آموزشی تشکیلاتی از سه استان خراسان حضور دارند.
 حجت الاسلام مصطفی رجائی پور سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه ازاد مشهد نیز در ادامه این مراسم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با حیات طیبه ، اظهار کرد: رفاه، عدالت، نشاط و علم و فناوری  جزوه حیات طیبه است بنابراین حرکت به سمت حیات طیبه تمام نشدنی است.
وی  افزود: دانشگاه آزاد اسلامي به منظور تحقّق بخشيدن به منويات مقام معظّم رهبري در خصوص تربيت جوانان مؤمن انقلابي و ارتقاء سطح معرفت ديني و بصيرت سياسي دانشجويان اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي تشكيلاتي حيات طيّبه نموده است.
سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه ازاد مشهد تصریح کرد: هدف این دوره تحقق بخشیدن به مصداقی از شجره طیبه است

رجایی پور گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مشهد افتخار دارد که دبیرخانه دائمی دوره‌های آموزشی تشکیلاتی "حیات طیّبه" را در مشهد مقدس پذیرفته است و در دو بخش دانشجویان و اساتید انجام وظیفه می‌کند.
وی گفت: اولین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه در نجف اباد اصفهان برگزار شد و دومین دوره  که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در حال برگزاری است  تا 26 مهرماه در حرم مطهر رضوی ادامه دارد.
در مراسم افتتاحیه دومین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه حجت الاسلام قرائتی ، سردار یعقوب نظری فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام ،معاونین و روسای دانشگاههای خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی مشهد حضور داشتند.

 

لينك هاي مرتبط

 102