1

7

4

8

9

10

22 

 

تذکر معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای آن دسته از دانشجویانی که انتخاب واحد نکرده اند

تذکر  معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای آن دسته از دانشجویانی که  انتخاب واحد نکرده اند
 معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد نسبت به آن دسته از دانشجویانی که هنوز در سامانه انتخاب واحد ، ثبت نام و انتخاب واحد خود را انجام نداده اند، تذکر جدی داد.

  دکتر رضا بهاری کاشانی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد؛  ثبت نام و  انتخاب واحد به موقع را وظیفه اصلی دانشجویان دانست و گفت: دانشجویان که انتخاب واحد خود در زمان مقرر در سیستم انتخاب واحد انجام نداده اند موجب اختلال در نظم و  برنامه ریزی آموزشی دانشگاه می شوند.
وی با اشاره به اینکه کنترل و زمان های فعال بودن سامانه انتخاب واحد در اختیار واحد مشهد نبوده و با توجه به تقویم آموزشی هر نیمسال  از سوی معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی سازمان مرکزی تهران انجام می شود؛ اظهار کرد: بنابراین دانشجویان بایستی در زمان مقرر نسبت به  ثبت نام و انتخاب واحد و حذف و اضافه  خود اقدام نمایند تا در روند برنامه ریزی آموزشی و تشکیل کلاسها خللی وارد نشود.
وی با بیان اینکه اکنون برخی از دانشجویان واحد مشهد هنوز انتخاب واحد خود را انجام نداده اند، تصریح کرد: همکاران ما در حوزه اداری مالی آماده ارائه خدمات به این دانشجویان هستند،  لذا این دانشجویان در اسرع  وقت نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایند.
دکتر بهاری شروع کلاس های نیمسال اول سال تحصیلی 97-98 را شنبه 24 شهریور ماه اعلام کرد و گفت : کلیه دانشجویان موظف هستند در زمان مقرر در کلاسهای آموزشی حضور یابند.

لينك هاي مرتبط

 102