1

7

4

8

9

10

22 

 

هم اکنون در واحد مشهد، برگزاری مصاحبه‌های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 9

 هم اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در حال برگزاری است:
مصاحبه‌های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 9  
مصاحبه داوطلبان دکتری منطقه 9 دانشگاه ( استانهاي خراسان شمالي، خراسان رضوي، خراسان جنوبي و سمنان ) از صبح امروز (چهارشنبه 20 تیرماه ) در مجتمع علوم انسانی و دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد آغاز شد و تا 25 تیرماه در این واحد دانشگاهی ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد،  مصاحبه‌های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 9  در 88 رشته شامل 39 رشته درعلوم انسانی، 12 رشته کشاورزی، 14 رشته فنی مهندسی، 16 رشته علوم پایه ، 2رشته هنر، 4 رشته زبان و یک رشته دامپزشکی  طی 6 روز و تا 25 تیرماه در واحد مشهد برگزار خواهد شد.
این دوره از مصاحبه دکتری منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و سمنان توسط 500 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در قالب 117 کارگروه انجام می پذیرد.
شایان ذکر است: امسال برای آزمون دکتری،  سیستم جدیدی طراحی شده و با حذف مصاحبه کاغذی، امتیازات در سامانه ثبت می‌شود. با این روش به‌موقع بررسی‌های لازم انجام شده و نتایج اعلام می شود.
ذکر این نکته ضروری است که داوطلبان بایستی در هنگام مصاحبه مدارک تحصیلی نظیر کارشناسی و کارشناسی ارشد، مقالات، مدارک زبان،‌ گواهی ثبت اختراع و نظایر اینها را به همراه داشته باشند، چراکه در صورت عدم وجود مدارک، نمره و امتیاز این موارد برای داوطلبان لحاظ نمی‌شود و امکان اصلاح نمره وجود ندارد.
گفتنی است: داوطلبان  مصاحبه داوطلبان دکتری منطقه 9 دانشگاه ( استانهاي خراسان شمالي، خراسان رضوي، خراسان جنوبي و سمنان ) برای اطلاع از برنامه زمانبندی حضور در مصاحبه دکتری  می توانند این فایل را  دانلود نمایند.
نتایج نهایی آزمون دوره‌های دکتری تخصصی دهه اول شهریور اعلام خواهد شد.

لينك هاي مرتبط

 102