1

vaa00

7

4

8

9

10

22 

 

برگزاری آنلاین آزمون درس اندیشه‌ها و وصایای حضرت امام (ره) برای اولین بار در دانشگاه آزاد اسلامی

 برگزاری آنلاین آزمون درس اندیشه‌ها و وصایای حضرت امام (ره) برای اولین بار در دانشگاه آزاد اسلامی
آزمون آنلاین درس اندیشه‌ها و وصایای حضرت امام (ره) برای نخستین بار شنبه 9 تیرماه در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری آنا، دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که این درس را در نیمسال دوم تحصیلی 97-96 به صورت آنلاین اخذ کرده اند، در این امتحان شرکت خواهند کرد.
بر اساس آیین‌نامه‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان باید درس اندیشه‌ها و وصایای حضرت امام (ره) را با موفقیت بگذرانند. واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی با مجوز سازمان مرکزی در ترم فعلی امکان اخذ آنلاین این درس را فراهم کرد و دانشجویان از سراسر ایران به صورت آنلاین در کلاس‌های آن شرکت کردند و 9 تیرماه آزمون آن به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
با برگزاری این امتحان، فصل امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی در ترم جاری پایان می‌یابد. دانشجویانی که این درس را اخذ کرده‌اند، می‌توانند از طریق سامانه خدمات آموزشی از ساعت برگزاری آزمون خود مطلع شوند.
گفتنی است واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی برای آشنایی این دسته از دانشجویان، آزمونی شبیه سازی شده در تاریخ ۲۳ خرداد برگزار کرد تا دانشجویان برای حضور در امتحان اصلی آمادگی کسب کنند.
این واحد در تلاش است تا امکان تدریس آنلاین برخی از دروس دیگر را نیز برای همه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فراهم کند چراکه تاکنون توانایی برگزاری آنلاین کلاس با حضور ۱۵۰۰ شرکت کننده همزمان را فراهم کرده است.

لينك هاي مرتبط

 

 102