1

7

4

8

9

10

22 

 

پیام تبریک دکتر شیخ الاسلامی بمناسبت آغاز سال جدید

پيام تبريك رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي مشهد به مناسبت آغاز سال جديد
متن پيام تبريك دكتر عباس شيخ الاسلامي رياست دانشگاه آزاد اسلامي مشهد به مناسبت آغاز سال نو بدين شرح مي باشد :
بهار گل افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را هدیه می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی در بهار تجلی می‌یابد.
سال جدید در گهواره مفتون کننده و شیدای طبیعت با فصل بهار آغاز می‌شود. ذهن تسخیر دل می‌شود و نیروی شگرف زنگارهای فکر و روح را صیقل می‌دهد و انسان احساس دگرگونی و نو شدن می‌کند.
پیام مشترک بهار ،  نوشدن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است. بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویائی، خلاقیت و اندیشه ورزی، نوخواهی و نواندیشی است.
نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت ما با همدلی و همبستگی، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری نماید.
اميد است سال ١٣٩٤ سال موفقيت هاي بزرگ ملت ايران در همه عرصه ها و تحقق شعارهاي انقلاب اسلامي تحت معماري رهبر فقيد انقلاب و هدايت هاي رهبر معظم انقلاب و تدابير رياست محترم جمهوري باشد .
در پايان سال نو و بهار طبیعت را به پیشگاه همهشريان عزيزمان ، جامعه دانشگاهی و بخصوص استادان، دانشجویان، کارکنان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تبريك عرض نموده ، از ایـزد متعال بـرای همگان سالـی خوش توأم با موفقیت، بهروزی، تفاهم، وفاق و پیشرفت مسألت می‌نمایم .

دكتر عباس شيخ الاسلامي
رييس دانشگاه آزاد اسلامي مشهد

لينك هاي مرتبط

 102