1

7

4

8

9

10

22 

 

تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد تا ۲۰ دی/آخرین مهلت برای ثبت نام جابجایی


دکتر علوی فاضل خبر داد:
تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد تا ۲۰ دی/آخرین مهلت برای ثبت نام جابجایی
معاونت سنجش و پذیرش گفت: داوطلبان فقط تا روز شنبه برای ثبت نام جابجایی خود فرصت دارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: داوطلبانی که با شرکت در آزمون های سال 93 در دو مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شده اند، می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net نسبت به ثبت درخواست جابجایی خود اقدام کنند که زمان برای ثبت در این سامانه روز شنبه مورخ 20/10/93 پایان خواهد یافت.
وی در ادامه افزود: این اقدام در راستای اعطای تسهیلات بیشتر برای پذیرفته شدگان ایجاد شده و این امکان را می دهد که متقاضیان ادامه تحصیل در این مقاطع، در صورتی که در واحد دور از محل کار یا زندگی خود پذیرفته شده اند، بتوانند جابجا شوند.
علوی فاضل تأکید کرد: داوطلبان درنظر داشته باشند که بعد از زمان اعلام شده این سامانه بسته خواهد شد و هیچ درخواستی مبنی بر جابجایی پذیرفته نخواهد شد.
معاون سنجش و پذیرش درخصوص زمان اعلام نتایج ثبت درخواست ها گفت: زمان اعلام نتایج درخواست های ثبت شده پایان دی ماه خواهد بود. ملاک موافقت با جابجایی ها کسب حداقل نمره آخرین فرد پذیرفته شده در واحدهای دانشگاهی مورد نظر است، لذا در صورتی که متقاضیان نمره لازم را کسب کرده باشند، امکان جابجایی وجود دارد.
وی در پایان گفت: با توجه به بسته شدن این سامانه در هفته آینده عملاً جابجایی متقاضیان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در سال تحصیلی 93 به پایان خواهد رسید.
تمدید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد تا 20 دی
دکتر علوی فاضل گفت: ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد تا روز شنبه مورخ 20/10/93 تمدید شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
علوی فاضل گفت: هر داوطلب می تواند بدون درنظر گرفتن رشته فارغ التحصیلی خود در مقطع کارشناسی، در هر رشته ای که مایل است، ثبت نام کند. اما داوطلبان گروه علوم پزشکی ملزم به رعایت شرط تجانس هستند.
وی افزود: دانشجویان دوره کارشناسی ارشد پیوسته معماری که حداقل 140 واحد درسی را در رشته معماری گذرانده باشند نیز می توانند در صورت قبولی در آزمون ارشد ناپیوسته در رشته های طراحی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا طراحی شهری و یا مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی تحصیل خود را ادامه دهند.
وی درخصوص تعداد رشته های انتخابی گفت: هر داوطلب می تواند 100 رشته/محل را از یک مجموعه امتحانی انتخاب کند.
علوی فاضل در پایان گفت: درصورت وجود سوال یا ابهام به سایت www.azmoon.org و ورود به قسمت پرسش و پاسخ مراجعه شود تا کارشناسان در اسرع وقت پاسخ دهند.

لينك هاي مرتبط

 102