1

7

4

8

9

10

22 

 

تدوین کتاب « کتابشناسی ادبیات فارسی در زبان فرانسه » توسط عضو هیات علمی دانشگاه

تدوین کتاب « کتابشناسی ادبیات فارسی در زبان فرانسه » توسط عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
کتاب « کتابشناسی ادبیات فارسی در زبان فرانسه » توسط عضو هیات علمی و عضو شورای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تدوین و منتشر شد .
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي مشهد : كتاب « کتابشناسی ادبیات فارسی در زبان فرانسه » به اهتمام دكتر محمد جواد كمالي عضو هیات علمی گروه زبان فرانسه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در دی ماه سالجاری  منتشر گردید .
دكتر كمالي در اين كتاب 330 صفحه اي که به زبان فرانسه تدوین شده است ، در چهار فصل شامل اطلاعات به روز شده درکتابخانه های بزرگ فرانسه وایران مربوط به کتابها ، مقاله ها و رساله هایی که در ارتباط با ادبیات فارسی یا تطبیقی به زبان فرانسه تالیف یا ترجمه شده است و همچنین فهرست نویسی ومعرفی این آثار به صورت جامع جهت آگاهی دانشگاهیان و محققان ایرانی و فرانسوی و به ویژه عرضه نمونه هایی از ترجمه های برگزیده ادبیات کلاسیک ایران به زبان فرانسه را ارائه کرده است .
این کتاب قابل استفاده در دروس گوناگونی مانند ترجمه متون ادبی ، ترجمه متون گوناگون فارسی به فرانسه و مانند آن در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری است .
کتاب فوق توسط انتشار سخن گستر منتشرشده است و علاقمندان مي توانند آن را  از كتابفروشي دانشگاه آزاد اسلامی مشهد  واقع درمحوطه دانشكده فنی مهندسي ، جنب دانشكده معماري تهيه نمايند .


لينك هاي مرتبط

 102